Travelito to istniejąca od 2010 roku wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla dzieci, która podczas sezonu zimowego oferuje wszystkim fanom nart biegowych markowe przeczepki na nartach.

Wypożyczamy poniższe modele przyczepek na płozach:

– Chariot Cougar 1

– Nordic Cab 5w1.

Każda znajdująca się w naszej ofercie przyczepka na płozach składa się z dwóch niezależnych od siebie nart, uprzęży dla rodzica, a także regulowanych dyszli do ciągnięcia. Zestaw narciarski zapewnia dzieciom wygodę i bezpieczeństwo. Umożliwia również wspólny wypad na biegówki do najbliższego lasu bądź na profesjonalne trasy.

Rozstawienie płóz w przyczepkach narciarskich jest szersze niż tor do stylu klasycznego, zwiększające stabilność wózka, a także niezależne działanie obu płóz, dzięki czemu dzieci mniej poczują wyboiste fragmenty drogi. Teleskopowe dyszle łączące przyczepkę z biegaczem mają po trzy ustawienia długości. W przypadku przyczepki Chariot Cougar są one na stałe przymocowane do pasa biodrowego, więc aby wytrzeć nos dzieciom, trzeba odpiąć pas. W przyczepce Nordic Cab system jest przyjaźniejszy dla użytkownika, gdyż dyszle są odpinane od uprzęży i narciarz nie jest tak ograniczony w ruchach. Bez problemu może odwracać się do dzieci, gdyż końcówki dyszli są z giętkiego plastiku. Obaj producenci przyczepek na płozach zadbali o nawodnienie dorosłych, doczepiając do pasa uchwyty na bidon.

Oprócz przyczepek na nartach zimą oferujemy również biegówki dla dzieci, a także markowe nosidełka na stelażu.

Zapraszamy do rezerwacji akcesoriów telefonicznie: 504 734 478 bądź za pomocą formularza rezerwacyjnego na stronie: www.travelito.pl.