Gdy jesteś w ciąży, Twoja sylwetka ulega zmianom, często nawet nagłym, przybywa Ci kilka lub kilkanaście kilogramów. Dlatego bardzo ważny jest dobór odpowiedniej odzieży, takiej, która będzie rosła razem z ciążowym brzuszkiem, a Ty nie będziesz musiała, z każdym nowym centymetrem w pasie, biegać do sklepu po nowy rozmiar.

My Tummy to marka stworzona z myślą o przyszłych mamach. Swoje ubrania tworzymy mając na uwadze najnowsze trendy w modzie, nie zapominamy jednak o wygodzie noszących je kobiet. Używamy tylko najwyższej jakości materiałów – naturalnej bawełny, delikatnych dzianin – oddychających i miłych dla ciała.

Oferujemy sukienki ciążowe, eleganckie i na co dzień. Doskonale skrojone, idealnie dopasowujące się do sylwetki, rosnące razem z ciążowym brzuszkiem. W wielu fasonach i wersjach kolorystycznych. Niezwykle kobiece, podkreślające kształty.

Nasze spodnie oraz spódnice ciążowe są wyposażone w specjalny wysoki i stabilny pas, wykonany z elastycznego materiału. Zapewnia on bezpieczeństwo i komfort, nie powoduje żadnego ucisku, delikatnie otula brzuszek, jednocześnie go podtrzymuje. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze ubrania ciążowe możesz nosi przez cały okres ciąży, bez konieczności kupowania różnych rozmiarów.

Proponujemy Ci również bluzki ciążowe z autorskimi nadrukami. Uszyte z certyfikowanej, naturalnej bawełny. Nadruki zostały wykonane z użyciem bezpiecznych farb, nie powodujących reakcji alergicznych i uczuleń. Takie bluzeczki to doskonały sposób na oznajmienie całemu światu Twojego szczęścia. Wesołe aplikacje wprowadzą Cię w doskonały humor i wywołają uśmiech na twarzy każdego w Twoim otoczeniu.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego.