Medycyna Estetyczna Opole – Zabiegi Estetyczne wykonane przez dr n. med. Agnieszkę Ledniowską i Grzegorza Ledniowskiego.

Zabiegi wykonywane są w gabinecie medycyny estetycznej w konkurencyjnych cenach. Warto zamawiać zabiegi w pakietach, wtedy ceny zabiegów są bezkonkurencyjne. Przed wyborem zabiegu poprawiającego urodę warto zaznajomić się z naszą szeroką ofertą zabiegową, która obejmuje przeszło 70 zabiegów. Hitem jest lifting twarzy niechirurgiczny, Dermapen, mezoterapia i oczywiście klasyczny botox. Jeżeli ktoś nie rozumie czym polega zabieg można zaznajomić się ze szczegółowym opisem danego zabiegu, warto też pooglądać zdjęcia Przed i Po. W razie pytań służymy pomocą, preferujemy kontakt e-mail ewentualnie telefoniczny.

Zabiegi Medycyny Estetycznej w naszym wykonaniu są na światowym poziomie, więc nie ma już potrzeby jeździć do innych miast. Okresowo publikujemy też ciekawe artykuły z zakresu Medycyny Estetycznej albo tematów pokrewnych, więc zachęcamy do lektury.

Zajmujemy się też Medycyną Estetyczną intymnych okolic ciała zarówno u Kobiet jak i Mężczyzn. Zabiegi te poprawiają ogólną estetykę narządów płciowych zewnętrznych bądź wzmagają doznania seksualne podczas stosunku płciowego. Mając na uwadze nasze doświadczenie w zakresie Ginekologii, Urologii jak i Seksuologii tego typu usługi świadczymy na najwyższym poziomie.