Prawie każdy z nas natknął się już nie pierwszy raz z pewnymi kłopotami ścieśle związanymi z schematami sieci kanałowych rożnego rodzaju. Zniszczenia samoistne, usterki budowy, oględziny co pewien okres czasu, tereny budów wymagające wytworzenia i sprawdzenie sieci kanalizacyjnej zgodnie z prawem budowlanym. Żeby sprostać zapotrzebowaniom dzisiejszego bazaru usług, Wymagana jest elastyczność, solidność i zaplecze sprzętowo technologiczne, które sprosta wymaganiom klienta.

Marka Gorkan świadczy pomoc w zakresie serwisowanie sieci kanałów. Nasza oferta być może skierowana dla marek budowlanych, przedsiębiorstw mniejszych, zakładów, które zajmują się produkcją, urzędów miast i gmin, mieszkań, wielkich centrów handlowych, zarządzaniadróg, domów jedno rodzinnych i bardzo wielu innych na na obszarach naszego kraju.

Głównie świadczymy pomoce monitoringu TV sieci kanalizacyjnych przy używaniu bardzo skomplikowanego aparatury. Powoduje wykrycie i precyzyjną lokalizację niesprawnego rurociągu oraz obszaru zbyt dużego wyrastania korzeni. Jesteśmy w stanie zaoferować likwidację metodą ciśnieniową rożnego typu zainstalowania WUKO : sanitarnych, deszczowych, technologicznych, do do promienia 200mm.

Angażujemy się również wycinaniem odrostów korzen metodą hydrodynamiczną, przy użyciu wyrębiarek rotacyjnych, przez co może umożliwić dodatkowo oszczędzić naszym zleceniodawcom dużą ilość czasu i fundusze.

Działamy nas, to, że działamy właściwie z przepisami prawa polskiego.

W momencie wykonywania przeglądu ważne jest selekcja rodzaju kamery oraz natężenia oświetlenia do średnicy. Inspekcję TV tylko wykonujemy które z kolei jest zgodne z PN-EN 13508-2 Stan zewnętrznych systemów kanalizacyjnych, Całościowy system kodowania inspekcji wizualnej zostaje stosowany zgodnie z PN-EN 752-2; 2000

Sieć kanałów – podczas zakończenia procesu budowy, a także podczas ich późniejszego poprawności działania niestety nie odbędzie się bez prowadzenia sprawności i ewentualnej oceny sieci kanałów (przykładowo próba szczelności, kontroli CCTV inaczej nazywając monitoring TV który ma za zadanie uwzględniać spadki). Zgodnie z PN-EN 1610; 2002

Można u nas znaleźć również sprzedanie kamerek cyfrowych , które mają użytek dokanałowy i kamer, które są potrzebne do inspekcji TV. W naszej realizacji zleceń marka Gorkan szczegółowo dbanie o pełen profesjonalizm i bardzo wysoki standardowo świadczonych usług. Profesjonalny osprzęt , którym się posługujemy każdego dnia pozwala dokładnie i w jak najmniejszym czasie wykonać powierzone nam zlecenia. Bardzo wysoka jakość i bardzo konkurencyjne niskie ceny dają 100% gwarancji, że podczas wyboru usługi firmy GORKAN możecie być Państwo pewni, że zadania nam powierzyć zostaną zrealizowane w najlepszy dla Państwa sposób.