Obecnie każda rozwijająca się działalność ma swoje biuro. Jeśli na dodatek biuro ulokowane jest nieopodal centrum miejscowości i ma darmowy parking to można stwierdzić, że posiada się doskonałe biuro – nawet gdy cena nie jest niska. Jeśli chodzi o Warszawę to odszukanie ładnego biura w atrakcyjnej cenie jest – dosłownie mówiąc – niemożliwe.Im lepsza lokalizacja, tym wyższe ceny. Korzystne ceny przeważnie oznaczają, że powierzchnia biurowa będzie na pograniczu Warszawy bądź standard biura nie będzie wysoki. Dlatego powinni Państwo zapoznać się z poniższymi wskazówkami, które będą przydatne w chwili szukania lokalizacji na swoje biuro:

Nie szukaj powierzchni biurowych w centrum

Większość uważa, że w centrum miasta jest wzorowa lokalizacja biurowa, ale czy tak jest? 0 miejsc do parkowania, a o ile już takie odnajdziemy to przeważnie jest płatne. Olbrzymi ruch uliczny przez który tracimy multum czasu na dojechanie i powrót z biura, nie wspominając o klientach którzy nim dojadą wyklną nas, za to że 5 kilometrów jadą od godziny. Zatem jeżeli szukamy biura w Warszawie, to najlepiej znaleźć takie znajdujące się w pobliżu centrum. Istotne, aby ruch uliczny w okolicy nie był wysoki i można było dotrzeć tam samochodem bądź miejską komunikacją (np.: metrem). Bardzo atrakcyjną lokalizację posiada biurowiec City Gate, który posiada powierzchnie biurowe (Więcej informacji na ten temat zobaczysz tutaj) – Mimo dosyć wysokiego czynszu, warunki wynajmu są bardzo atrakcyjne.

Przyuważyłeś biuro w ciekawej lokalizacji i w dobrej dla Ciebie cenie? To koniecznie – nim podpiszesz umowę najmu – zobacz co takiego biurowiec jeszcze oferuje. Czy znajduje się winda oraz parking? Ważnym plusem jest recepcja, ale niewiele biurowców takową posiada. Sala konferencyjna także się przyda, zwłaszcza o ile planujesz urządzać biznesowe spotkania czy szkolenia swoich ludzi.

Jeśli chodzi o sale konferencyjne w Warszawie to wybór jest potężny, ale dobrze jeżeli w pobliżu znajduje się Hotel – w szczególności jeśli biznesowe spotkanie będzie kilkudniowe. Sala konferencyjna świetnie się prezentuje w budynku City Gate – zobacz sam.

Mam nadzieję, że ten artukuł pomoże Ci w chwili określenia lokalizacji na biuro.