Dobry fryzjer w Pruszczu Gdańskim. Oto myśl która męczy większość mieszkańców tego miasta. Oczywiście jest wiele salonów lecz żaden nie spełnia wymagań i standardów. Dla tego postanowiliśmy poszukać kawałek dalej i kilka kilometrów od Pruszcza Gdańskiego znalazł się piękny salon o nazwie Fryzjer M&M.

Czym charakteryzuje się dobry salon fryzjerski? Od dobrego salonu oczekujemy doświadczenia, fajnego podejścia do klienta. Wysokiej jakości usług. Sam salon musi być fajnie urządzony abyśmy czuli się tam komfortowo bo przecież jako kobieta spędzimy tam dobre kilka godzin. Cena usług często ma drugo rzędne znaczenie gdyż bardziej zależy nam na wyglądzie niż na oszczędzeniu kilku złoty.

Salon Fryzjer M&M na pierwszy rzut oka nowocześnie urządzony, porządny sprzęt fryzjerski. Załoga młoda i energiczna, wykonuję usługi na fajnym poziomie. Salon fajne nastawiony na dzieci. Wykonują również strzyżenie brody. Dodatkowo zauważyłem ż pracują na sprawdzownych markach kosmetyków takich jak Loreal czy Matrix. Jako nieliczni wykonują Keratynowe prostowanie włosów co jest unikalne w tym rejonie Pomorza.

To doświadczenie pokazuje że najlepszy fryzjer to nie zawsze ten najbliższy. Warto poszukać dalej odwiedzić nowe salony aby przekonać się co ciekawego oferują inne. Typografia miasta Pruszcza jest dość specyficzna przez wiele domów jednorodzinnych co zmusza nas do pokonania większej odległości do różnych miejsc usługowych.

Co ciekawego jeszcze znajdziemy w Pruszczu Gdańskim? Polecam odwiedzić Faktorię która zaskoczy was rekonstrukcją osady handlowe z pierwszego wieku naszej ery. W Pruszczu znajdziemy kilka fajnych miejsc aby coś zjeść. Odwiedzić można również lotnisko wojskowe gdzie można skoczyć ze spadochronu. Oczywiście polecam sprawdzić salon fryzuj M&M.