W samym centrum Warszawy jest multum lokali sprzedających sushi, jednak na Tarchominie nie łatwo odnaleźć dobrą restaurację sprzedającą sushi, a koszt dostawy sushi do domu jest (a naprawdę był) bardzo drogi. Od lutego działa witryna http://sushitarchomin.pl gdzie ceny za sushi są bardzo niskie.

Czy tanie sushi może być zjadliwe?

Niemało ludzi sądzi, że o ile coś jest tanie to na pewno będzie dużo gorsze od tego droższego. W większości wypadków trzeba się z tym zgodzić, jednakże gdy zamówi się sushi ze strony sushitarchomin.pl to postać potraw jest porównywalna do znanych lokali (o czym świadczy narastająca liczba ludzi zamawiających w tym położeniu sushi). Przygotowanie sushi z dobrych jakościowo składników nie jest – wbrew przyjętej opinii – wielkim kosztem. Na cenę sushi w restauracjach składa się wiele dodatkowych opłat, np.: wynajem lokalu, ochrona, kelnerów itd. Gdy zrezygnuje się z tych dodatków można oferować prestiżowej jakości sushi w atrakcyjnej kwocie.

Sushi tylko na Tarchominie

Z pewnością uszczęśliwi mieszkańców Tarchomina wiadomość, że w wielu przypadkach dostawa jest całkowicie za darmo. Wynika to z powodu, że dostawa jest jedynie na terenie Tarchomina. Na obecną chwilę nie jest to jeszcze znana witryna, ale można ją odszukać w wyszukiwarce po wpisaniu „Sushi Tarchomin”. Jeżeli popyt na sushi ze strony www.sushitarchomin.pl będzie podnosiło się w takim tempie jak obecnie, to można gdybać że zwiększy się obszar dzielnic gdzie sushi będzie dostarczane przy zatrzymaniu aktualnych, niskich cen.

Jeżeli więc kochasz kuchnię azjatycką, nie czujesz potrzeby siedzieć w restauracji i – najważniejsze – nie chciałbyś dużo wydać na dobre sushi, to wejdź na stronę i sprawdź aktualne promocje na sushi i wybierz coś dla siebie!