Poradnik do Gta 5

Porady Gta 5

Różne metody na zarobienie kasy w GTA 5.

Oprócz wykonywania misji jest jeszcze dużo innych metod na zdobywanie gotówki.

1. Udział w rozboju.

Gdy podczas rozgrywki Gta 5 będziesz świadkiem napadu, podjedź czterodrzwiowym autem i pozwól złodziejom wsiąść. kiedy złodziejaszki już wpakują się do Twojego samochodu dostaniesz od razu dwie gwiazdki i będzie ścigać was policja. Uciekaj jak najszybciej aby zgubić policjantów. Jeśli już Ci się to uda, Twoi rabusie pokażą miejsce, w które będziesz musiał ich podwieźć. Za zrobienie tej misji pobocznej dostaniesz 1000$

2. Gruppe Sechs

zwróć uwagę na wozy przemieszczające się po ulicach Los Santos w Gta 5 firmy ochroniarskiej Gruppe Sechs, które oflagowane są na mapie. W pewnym momencie z samochodu wyrzucone zostaną tony dolarów, które musisz pozbierać.

Pieniądze możemy także zdobyć goniąc przestępców lub ratując niektóre ofiary, np za zwrócenie kobiecie skradzionej torebki otrzymujemy 50$.

zwiększaj zdolności swojego bohatera

Każda z postaci w Gta 5 posiada 8 różnych zdolności. Wykonywanie pewnych akcji rozbuduje je bardziej i będą onebardziej skuteczne. Uprawianie sportów poprawi kondycję fizyczną naszej postaci. bohater nasz staje się mocniejszy co jest bardzo przydatne podczas bójek.

Poznawanie ludzi w Gta 5

Budowanie więzi w GTA 5 odbywa się podobnie jak w poprzednich częściach produkcji. W piątej części gry, mechanizm ten został uproszczony. Nie musimy już martwić sięo to aby dbać o kontakt z ludźmi. Rozpoczynając grę którąkolwiek z postaci otrzymujemy paru przyjaciół i rodzinę. Naszych kolegów jeśli chcemy możemy odwiedzać w ich domu lub umawiać się z nimi po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Wraz z rozwojem akcji, lista znajomych będzie się rozrastać. Podczas wykonywania różnego rodzaju misji i akcji w Gta 5 będziemy mieli okazję poznać wiele interesujących postaci i budować bliższe relacje. W najnowszej części gry po zapoznaniu kogoś nowego jego dane zostaną dodane do naszej listykontaktów. Mamy zatem możliwość spędzenia czasu z kimś sympatycznym np. z dziewczyną.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 94 (ostatnio: 16.08.2020 08:56:48)
  • yahoo: 24 (ostatnio: 08.01.2017 04:56:49)

Podlinkuj wpis: