Manzuko to sklep z koralikami i elementami do biżuterii. Znajdziecie tu ogromny wybór koralików szklanych, od drobnych koralików Seed Beads przez idealne koraliki do bransoletek (o średnicy 6-8 mm) do całkiem sporych szklanych kulek na kolczyki i wisiory. Jednak koraliki szklane to nie wszystko, ogromną kategorię zajmują tu koraliki ceramiczne. Od malutkich 6 milimetrowych kuleczek, do ogromnych kul ceramicznych na wisiory i breloki. W ofercie kulki, kostki, walce i inne ciekawe kształty. Koraliki ceramiczne są produkowane na specjalne zamówienie i co roku wychodzi ich nowa kolekcja.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się kamienie półszlachetne , tu oferta też jest imponująca. Na półkach sklepu znajdziemy koraliki z kamienia księżycowego hematytu czy fluorytu. Kamienie i minerały cieszą się powodzeniem nie tylko ze względu na ich dekoracyjny charakter, wiele z nich ma właściwości pro zdrowotne lub harmonizujące, co dodatkowo podnosi popularność biżuterii z kamieni. Kamienie półszlachetne są importowane z całego świata i pokazują jak wielkie bogactwo drzemie w ziemi.

Najbardziej popularną formą, czy kształtem są kulki. Tak uformowane kamienie z otworami to idealne koraliki do biżuterii. Kulki są wygodną formą, nie uwierają, ładnie układają się na szyi czy na ręce i świetnie poruszają się zastosowane do kolczyków. Kulki można też ładnie ozdabiać, czy wykańczać służą do tego różnego rodzaju przekładki do bransoletek, czy czapeczki do koralików.

Koraliki, kulki, kuleczki stanowią dopiero połowę asortymentu. Nie da się przecież wykonać biżuterii tylko z koralików. Wszystkie inne półfabrykaty niezbędne do wyrobu biżuterii znajdziecie w jednym miejscu. Niezależnie czy potrzebujecie gumki do bransoletek, czy linki jubilerskiej, zapięcia toggle czy karabińczyka w kolorze srebra, czy złota… wszystko jest. Elementy do biżuterii można dowolnie komponować, a fachowa obsługa pomoże dobrać do siebie pasujące elementy. Manzuko dba by klient był zadowolony.

Miła obsługa, super szybka wysyłka i przyjazne ceny jednakowo produktów, jak i wysyłki to tylko niektóre zalety decydujące o tym, że klienci zostają z Manzuko na dłużej. Klienci chwalą sklep za życzliwość, zainteresowanie ich potrzebami i rzetelne podejście do współpracy. Manzuko polecają zarówno małe jednoosobowe firmy, jak i duże marki, dla których powstawały całe duże projekty.