Organizujesz imprezę?

Potrzebujesz czegoś oryginalnego?

Chcesz dać swoim gościom wspaniałą zabawę?

Zdecyduj się na Fotobudka Katowice !

Fotobudka to urządzenie, które sprawi, że Twoi goście będą bawić sie znakomicie! Budka wykonuje serie zdjęć, które drukowane są w kilka sekund! Zdjęcia wykonywane są z gażetami, chmurkami tekstowycmi oraz tabliczkami graficznymi, które sprawiaja, że zdjęcie emanuje świetną zabawą. Zdjęcia drukowane są w dwóch kopiach na paskach. Na samym dole paska widnieje podpis: data imprezy, meijsce, logo firmy czy w przypadku wesela imiona Pary Młodej. Zdjęcia wykonane są na oryginalnym tle, które można sobie wybrać i dopasowac do klimatu imprezy. Fotobudka KotFot sprawdzi się na każdej imprezie, gdyż sprzyja integracji i dobrej zabawie! Każdy kto zrobi sobie zdjęcie będzie chciał więcej i więcej!

Wynajęcie Fotobudki jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę Fotobudki KotFot, wejść w zakładkę Zamówienia, wybrać interesujący pakiet i nacisnąć „wyślij”. To tylko tyle. Teraz wystarczy czekać aż Fotobudka będzie na Twojej imprezie a goście będą się świetnie bawić.

Dostępne pakiety:

Pakiet Mały – 1 godzina działania Fotobudki,

Pakiet Średni – 2 godziny działania Fotobudki,

Pakiet Duży – 3 godziny działania Fotobudki,

Pakiet Max – 4 godziny działania Fotobudki,

Pakiet VIP – liczba godzin działania Fotobudki do ustalenia,

Jest także możliwość zamówienia albumu, w którym goście bedą wklejać jedną z wydrukowanych pasków ze zdjęć , wpisując życzenia lub po prostu parę miłych słów dla organizatora przeobrażając album w piękną księgę gości. Jest to wspaniała pamiątka z Organizowanego wydarzenia!

Zapraszamy na stronę www.kotfot.pl!