Ekspresy Jura czyli barista w twoim domu

Miłośnicy dobrej kawy wiedzą doskonale, że zaparzenie smacznego i aromatycznego napoju wcale nie musi być trudnym zadaniem. Kawoszom z pomocą przychodzą profesjonalne sprzęty i urządzenia, dzięki którym każdy z nas może zaparzyć dobrą kawę we własnym domu. Jaki sprzęt AGD może się okazać cennym wsparciem dla miłośników kawy? Jednym z najprostszych i najtańszych urządzeń, dzięki którym parzenie kawy staje się zadaniem łatwiejszym, jest kawiarka. To urządzenie składa się z trzech pojemniczków: na wodę, na kawę oraz na gotowy napar. Dla bardziej wymagających miłośników kawy dobrym rozwiązaniem będą ekspresy do kawy. Dziś taki sprzęt AGD można kupić w niemal każdym sklepie, a szeroki wybór oraz zakres cenowy sprawiają, iż każdy z nas może tu znaleźć dla siebie dobre rozwiązanie.

Kawa jak z kawiarni w twoim domu

Z pomocą przychodzą ekspresy Jura pochodzące ze Szwajcarii. Na rynku wyróżniają się bardzo wysoką jakością klasy premium. Urządzenia tej marki są uważane za jedne z najlepszych ekspresów zarówno do domu jaki do biura czy gastronomii.

Technologia Jura

Specjaliści marki Jura opracowali technologie aby za każdym przygotowaniem kawy rezultat był idealny. Ekspres mieli odpowiednią ilość kawy i dzięki systemowi PEP wydobywa głęboki aromat i smak z każdego ziarna. Od niedawna jest możliwość parzenia kawy za pomocą smarfona.

Dobra i aromatyczna kawa to nie wszystko. Wielu z nas lubi napoje kawowe, kawę z mlekiem lub gorącą czekoladę. Takie napoje bez mlecznej pianki obejść się nie mogą. Jak ją przygotować? W tym zadaniu wyręczy nas nasz ekspres. Po wybraniu odpowiedniego programu ekspres przygotuję dl nas idealne latte lub cappuccino z idealnie spienionym mlekiem i proporcjami mleka do kawy. Ciesząc nasze oczy atrakcyjniejszym wyglądem napoju oraz jego niezwykłym, delikatnym smakiem.

Jedno urządzenie marki Jura może sprawić, iż parzenie kawy we własnym domu zacznie nam sprawiać wiele radości, a my będziemy mogli się bez ograniczeń delektować tym pysznym i aromatycznym napojem.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 14 (ostatnio: 01.05.2024 19:06:25)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 13.06.2019 07:55:14)

Podlinkuj wpis: