Propozycja firmy bazuje na kompleksowym wykonywaniu zleceń. Tym sposobem firma gwarantuje swoim Klientom okazję do zakupienia usług, które uzupełniają się wzajemnie.

Na ofertę składają się: transportowanie mienia, przeprowadzki z fachowym przygotowaniem przedmiotów do przewozu, sprzątanie pomieszczeń i dodatkowo utylizowanie śmieci. Firma Arkadiusz-Przeprowadzki realizuje powierzone zlecenia w ekspresowy, i rzecz jasna profesjonalny sposób. Posiada doświadczenie w świadczeniu wyprowadzek dla różnych Klientów – firmowych, indywidualnych, instytucjonalnych. Długoletnie doświadczenie jest gwarancją bezpiecznego transportowania dóbr zlecającego usługę, a nowoczesne zabezpieczenia, w sposób właściwy unieruchamiają transportowane przedmioty, nawet te o większych gabarytach.

Firma posiada wiele pozytywnych rekomendacji, które znajdują się na stronie w internecie . Jest to znakomite potwierdzenie wysokojakościowej obsługi Klienta oraz perfekcyjnego świadczenia każdego zlecenia. Firma nie poprzestaje na tych osiągnięciach i dlatego właśnie cały czas prze do przodu, oferując coraz to lepsze narzędzia, pojazdy oraz kształcąc swą kadrę pracowniczą.

Firma gwarantuje właściwe podejście do każdego zlecającego usługę, które opiera się w głównej mierze na bardzo dokładnym wyznaczeniu zakresu prac jeszcze przed podjęciem realizacji zlecenia. Dzięki temu po zrealizowaniu zlecenia wedle wyznaczonych warunków usatysfakcjonowane są zawsze obie strony. Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej, celem zapoznania się z całym profilem firmy.

Na stronie odnaleźć można również cennik z wyszczególnieniem wszystkich usług. W celu ustalenia cen za dane zlecenia, Klient proszony jest o skontaktowanie się – wycena będzie wykonana darmowo.