Wypożyczalnia przyczepek do uprawiania narciarstwa biegowego z dziećmi

Travelito to istniejąca od 2010 roku wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla dzieci, która podczas sezonu zimowego oferuje wszystkim fanom nart biegowych markowe przeczepki na nartach.

Wypożyczamy poniższe modele przyczepek na płozach:

– Chariot Cougar 1

– Nordic Cab 5w1.

Każda znajdująca się w naszej ofercie przyczepka na płozach składa się z dwóch niezależnych od siebie nart, uprzęży dla rodzica, a także regulowanych dyszli do ciągnięcia. Zestaw narciarski zapewnia dzieciom wygodę i bezpieczeństwo. Umożliwia również wspólny wypad na biegówki do najbliższego lasu bądź na profesjonalne trasy.

Rozstawienie płóz w przyczepkach narciarskich jest szersze niż tor do stylu klasycznego, zwiększające stabilność wózka, a także niezależne działanie obu płóz, dzięki czemu dzieci mniej poczują wyboiste fragmenty drogi. Teleskopowe dyszle łączące przyczepkę z biegaczem mają po trzy ustawienia długości. W przypadku przyczepki Chariot Cougar są one na stałe przymocowane do pasa biodrowego, więc aby wytrzeć nos dzieciom, trzeba odpiąć pas. W przyczepce Nordic Cab system jest przyjaźniejszy dla użytkownika, gdyż dyszle są odpinane od uprzęży i narciarz nie jest tak ograniczony w ruchach. Bez problemu może odwracać się do dzieci, gdyż końcówki dyszli są z giętkiego plastiku. Obaj producenci przyczepek na płozach zadbali o nawodnienie dorosłych, doczepiając do pasa uchwyty na bidon.

Oprócz przyczepek na nartach zimą oferujemy również biegówki dla dzieci, a także markowe nosidełka na stelażu.

Zapraszamy do rezerwacji akcesoriów telefonicznie: 504 734 478 bądź za pomocą formularza rezerwacyjnego na stronie: www.travelito.pl.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 37 (ostatnio: 13.06.2020 05:55:35)
  • yahoo: 11 (ostatnio: 18.12.2017 08:04:50)

Podlinkuj wpis: