Kiedy odchodzi z naszego życia osoba którą kochaliśmy i kochamy nadal,następuje w u nasokressmutku. Myślimyw ten czas o tym, jak w właściwy sposób pochować ciało zmarłego.Powiązane to nie tylko z kosztamifinansowymi.Forma pochówku, przewóz ciała, ceremonia kościelna.To wszystko wymaga sporo czasu i zaangażowania.Większość osób nie ma na to po prostu siły.

Nie mają Państwo czasu i energii na to,byKażdą z wielu z kwestiipogrzebowychrealizować w innym urzędzie?Jesteście zmęczeni natłokiem spraw,którymi, trzeba się w tym okresie zająć?Tak naprawdę wystarczy do nas zadzwonić?

Zakład pogrzebowy „Marcinkiewicz” od (2002 roku|12 lat|od ponad 10 lat|przez dekadę)świadczyogólne usługi pogrzebowe.Bardzo długie doświadczenie w tejżebranży sprawiło,że obsługę i jakość usług w naszej firmie są zrealizowane na wysokim poziomie.

Posiadamybardzo szerokiemożności w zakresie jakim jest transportciała zmarłego w państwie, zarówno i w systemie międzynarodowym.Wszystkieścisłości związane z pochowaniem osoby zmarłej i sprawami powiązanymi z kościołem, również należą do obsługi klienta. Jesteśmy w staniebardzo obszernąskalępopielic i trumienek zróżnicowanych pod kątem materiału z jakie będzie wykonanie trumny, wyglądu trumny,ceny trumny,wszystko zgodne z życzeniem naszego klienta.Można znaleźć u nas własną chłodnię,dzięki czemu mają Państwo pewność,że ciało zmarłego będzie w chwalebny sposób przechowane. Posiadamy swój dom pogrzebowy i kaplicę,co pozwala na 24 godzinne czuwanie i modlitwę przy osobie, która odeszła z tego świata.Na życzeniazapewniamy Waswieńce, palmy ,które dostarczymy pod wskazany adres.W ofercie istnieje szansa znaleźć usługi grabarskie w przypadku pochowku klasycznego,jak i zapewniamy obsługę w przypadku kremacji ciała zmarłego. Aby uroczystościom pogrzebowym nadać bardziej podniosłą formę, dajemy Państwu możliwość zamówienia przez nas zakład orkiestry lub trębacza solowego. Dodatkowo umożliwiamy kredyt wszystkich kosztów pochówku w ramach zasiłku ZUS,KRUS,PZU.

W trosce o najwyższyjakośćobsługi naszych klientów, zakład pogrzebowy „Marcinkiewicz” jest w stanie zadbaćrównież o sprawy związane z formą miejsca pochówku. W zależności od potrzeb i wymagań klienta, oferujemy Państwu szeroki wybór krzyży i obudów nagrobkowych. W razie potrzeby możemy wykonać także prace przy ekshumacji na obszarze całego Państwa. Nasze usługi świadczymy na terenie takich miast, jak: Pisarzowice, Stara Wieś, Wilamowice, Bielsko-Biała, Porąbka, Kęty. Zakład pogrzebowy „Marcinkiewicz” to gwarancja pewności i spokoju.Postaramy się dołożyć wszelkich starań, aby nasza firma w pełni podołała Państwu oczekiwaniom.