Jest wiele norm mówiących o tym, w jaki sposób powinno się planować. Decydującym rozwiązaniem jest jednak to, ażeby umieć połączyć przydatność z odpowiednimi walorami estetycznymi.

Stosując jasne i funkcjonalne uprawnienia możemy w dużej mierze poprawić nasze pomysły. Firmy wykonujące elektronikę przekonały się to już nader dawno, stosując wiele modeli, które sprawiają, że fotografie zrobione sprzętem telefonicznym wyglądają naprawdę odpowiednio.

Norma Złocistej Części nagminnie jest mylona z Zasadą Podziału Na Trzy, jednak nie miejcie wyobrażeń, są od siebie odmienne. Norma ta opisuje części zawartości tak, aby była jak w największym stopniu atrakcyjna dla oglądającego. Proporcja bieżąca była używana w projektach, architekturze i inżynierii od wielu lat. Jest nawet powiązana z cechami, które odkrywamy w najbardziej atrakcyjnych ambasadorach naszego rodzaju.

W związku z tym, iż użytkownicy stosują z naszych www i aplikacji musimy udostępnić im odpowiednie komunikaty zwrotne. Sposób mówienia tutaj o paskach ładowania, podświetlaniu linków po potrąceniu na nich myszka, stosowaniu z atrybutu odwiedzanego odnośnika (w CSSsie się to ustawia), atrybutu :focus na czynnikach formularza czyli poziomu :active na odnośnikach.

Niekiedy konstruktorzy z czystego lenistwa lekceważą potrzebę posiadania stanów po potrąceniu kursorem na łącze z czystego lenistwa, jednakże to naprawdę ten atrybut poprawia użyteczność i postać Twojego pomysłu. Warto zatem stosować się do reguł opisanych powyżej w prosty sposób dla każdego niezależnie od branży.