Poznaj odtwarzacz Panasonic dmp-bdt120

Panasonic dmp-bdt120 to wysokiej klasy odtwarzacz 3D Blu-ray. Nowoczesny i ekskluzywny design łączy się w tym modelu z pełną multimedialnością i wysoką kulturą pracy. Głównym atutem Panasonic dmp-bdt120 jest certyfikat DLNA, który bardzo łatwo wpasowuje się w domową sieć internetową. Przygotowany został pod kątem aktualizacji platformy domowej AV online firmy Panasonic z wersji VIERA CAST do VIERA Connect, co pozwoliło na lepszą integrację urządzeń oraz wpłynęło pozytywnie na łatwość przesyłania plików oraz danych pomiędzy poszczególnymi urządzeniami. Dlatego podłączając odtwarzacz dmp-bdt120 do domowej sieci LAN, użytkownicy mogą w łatwy i przyjemny sposób oglądać zdjęcia w formacie JPEG, słuchać muzyki w formatach MP3 oraz WMA, czy też oglądać pliki wideo w formatach AVCHD i WMV. To nie jedyne usprawnienie, które doczekało się realizacji w niniejszym modelu odtwarzacza Blu-ray firmy Panasonic. Dzięki bezpłatnym aplikacjom na smartfony pracujące na systemach operacyjnych takich jak iOS czy Android, można korzystać ze swojego telefonu komórkowego jak z pilota od odtwarzacza. Wówczas użytkownicy będą mieli zawsze pod ręką uniwersalny pilot zdalnego sterowania. Sterowanie odtwarzaczem Blu-ray odbywa się z poziomu ekranu dotykowego smartfona. Ponadto takim pilotem można w każdej chwili sprawdzić informacje o interesujących filmach czy też poszukać dodatkowej rozrywki.

W odtwarzaczu Blu-ray dmp-bdt120 projektantom oraz technikom firmy udało się uzyskać jeszcze lepszą jakość obrazu, niż było to możliwe w poprzednich modelach. Udoskonalono bowiem funkcję Adaptive Chroma Processing (adaptacyjna obróbka chrominancji) w taki sposób, że reprodukcja kolorów przez odtwarzacz stała się znacznie wierniejsza niż dotychczas. W porównaniu do modeli odtwarzaczy Blu-ray, które miały premierę w 2011 roku, Panasonic dmp-bdt120 posiada dane o kolorze zwiększone o półtora razy. Sama innowacja Adaptive Chroma Processing polega na obróbce obrazu wysokiej jakości na podstawie dokonywania obróbki każdego piksela w kierunku pionowym i poziomym. Pozwoliło to w rezultacie uzyskać niespotykaną dotąd głębię kolorów oraz wysokiej jakości obraz HD. Dlatego ten odtwarzacz z pewnością zadowoli najbardziej wybrednych użytkowników, którzy przywiązują ogromną wagę do jak najwyższych standardów obrazu uzyskiwanego na ekranach swoich telewizorów.

Odtwarzacz Panasonic dmp-bdt120 pozwala również na zarejestrowanie do czterech użytkowników, którzy będą posiadali swój indywidualny profil w pamięci odtwarzacza, co przekłada się oczywiście na wygodę użytkowania. Każdy z użytkowników może posiadać unikalną nazwę oraz spersonalizować swój profil poprzez nastawy „Ulubione”. Zapamiętane ustawienia pozwolą na włączenie filmów na dyskach Blu-ray z indywidualnie ustawionymi parametrami dotyczącymi trybu obrazu oraz dźwięku. Jest więc to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ użytkownicy nie będą musieli za każdym razem wybierać swoich ulubionych trybów i dopasowywać ich do oglądanego filmu. Warto więc skusić się na nowy odtwarzacz Blu-ray firmy Panasonic.

WIęcej informacji: http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/Produkty/Blu-ray/Odtwarzacze+Blu-ray+3D/DMP-BDT120/overview/8973511/index.html


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 72 (ostatnio: 29.05.2020 00:30:57)
  • yahoo: 12 (ostatnio: 27.05.2016 18:11:35)

Podlinkuj wpis: