Obecnie podróżni w Polsce mogą wypoczywać w Portugalii, Egipcie, Kenii bądź na Bahamach. Jednak w dalszym ciągu z wielką chęcią wyjeżdżamy nad Morze Bałtyckie. Czy rozchodzi się wyłącznie o kasę? W sumie nie – choć domki letniskowe Rewal zasadniczo nie są drogie, to jednak różnica nie jest aż tak wielka. Oczywiście różnica pomiędzy Polską, a choćby Kenią jest spora, lecz już Majorka aż tak mocno nie odstaje pod względem cenowym od Kołobrzegu bądź Gdyni. Z kolei znacząca różnica jest nadal jeśli weźmiemy pod uwagę koszty wizyt na mieście i podczas wycieczek. Dodatkowo trzeba pomyśleć, że licznych rzeczy nie zdołamy zrobić nie znając języka by móc się dopytać nawet w codziennych sytuacjach.

No cóż, dużym atutem nadbałtyckich kurortów są choćby niesamowite atrakcje. Zatem np. wypoczywając w niesamowicie urokliwej Łebie, zapewne będziemy mogli zobaczyć wydmy, które są jakby nie patrzeć jednym z najważniejszych cudów Polski. Trzeba również docenić to, że jeżeli tylko trochę się porozglądamy, trafimy na pokoje, które pod dosłownie wszystkimi względami są komfortowe. W zasadzie Rewal noclegi nad Morzem Bałtyckim to niemal zawsze całkowita gwarancja naszego usatysfakcjonowania.

Sporą zaletą Morza Bałtyckiego, w dalszym ciągu mówimy o naszej części, są również fajne plaże. Fakty są takie, że choć może Dubrownik bądź jedna z jamajskich plaż gwarantują fajniejsze warunki pogodowe, to jednak nadbałtyckie plaże są nierzadko ładniejsze, bardziej urokliwe. Trudno rzec ile w tym twierdzeniu najzwyczajniej w świecie nostalgii za koloniami spędzanymi w Sopocie, a ile rzetelnej prawdy, lecz i tak warto wynająć na przynajmniej 7 dni Rewal pokoje, aby nareszcie odpocząć. Pewnie nie należy nikogo do tego nadzwyczaj namawiać.