Czy można mieć piękne, długie rzęsy, kiedy natura takich nam poskąpiła? Okazuje się, że w dzisiejszych czasach nic prostszego, wystarczy sesja u dobrej kosmetyczki, a rzęsy będą jak marzenie.

Chodzi o przedłużanie rzęs, jest to zabieg, który umożliwia uzyskanie długich, zalotnych, gęstych rzęs. Takie piękne rzęsy powstają bez konieczności stosowania co rano specjalnego tuszu. Są to rzęsy sztuczne z syntetycznego jedwabiu lub włosia norek. Przykleja się je do każdej naturalnej pojedynczej rzęsy. Kosmetyczka profesjonalnie dobiera długość oraz grubość rzęsy i dokleja ją specjalnym klejem.

Zabieg zagęszczania rzęs, profesjolanie wykonany, nie niszczy naturalnych rzęs. Syntetyczna rzęsa przylega dokładnie i sprawia, że rzęsy sztuczne, są giętkie i naturalne.

Każda kobieta ma możliwość wybrania dla siebie inny rodzaj rzęs. Musi być on jednak dopasowany do twarzy i wyglądu. Profesjonalistka podpowie najlepiej jaki rodzaj wybrać aby uzyskać pożądany efekt. Może to być efekt pogrubienia, przedłużenia, podkręcenia. Śmiało można także wybrać opcję intensywniejszego koloru lub zwiększenia objętość – wszystko zależy od upodobań.

Rekomenduje się uzupełnianie rzęs co dwa do czterech tygodni, aby były równomiernie rozłożone.

Sztuczne rzęsy można zdjąć, kiedy się znudzą. Dokona tego oczywiście kosmetyczka za pomocą bezpiecznego preparatu.

Prawidłowo zrobione rzęsy syntetyczne są trwałe, wodoodporne i odporne na warunki atmosferyczne. Dlatego też jest to wielkim plusem i daje możliwość wyglądania pięknie w każdych warunkach.

Trzeba pamiętać, by wybrać sprawdzone studio kosmetyczne.