Kabiny parowe

Chwilowo coraz częściej przeciętne łazienki zostają zmienione w salony kąpielowe. Pięknie wyposażone, duże pomieszczenia mieszczą w sobie szykowne wanny wolnostojące bądź też pomysłowo zamontowane deszczownice.

Właściciele wielkich domów coraz entuzjastyczniej rezygnują ze szablonowych łazienek na rzecz salonów kąpielowych. Obszerne, przestronne pomieszczenia są nienagannie zaprojektowane i wspaniale wyposażone. Coraz modniejsze stają się wanny wolnostojące, które w połączeniu z dopasowaną baterią i eleganckimi meblami łazienkowymi tworzą cudowne pomieszczenia, gdzie nie tylko wolno się umyć, ale przede wszystkim zrelaksować się w trakcie kąpieli w wygodnej wannie.

Jednak jak wiadomo, nie wszyscy są zwolennikami długich kąpieli w wannie. Dla wszystkich osób, które wolą szybki prysznic też pojawiła się luksusowa wersja kabiny prysznicowej, jaką jest deszczownica. Niestety podobnie jak w wypadku wanny wolnostojącej, deszczownice wymagają specjalnego przygotowania łazienki do ich montażu. Najprawidłowiej, żeby deszczownice zamontowane były w suficie – podtynkowo bądź też w suficie podwieszanym, a to z kolei potrzebuje dobrych prac hydraulicznych. Niemniej jednak, warto zdecydować się na takie prace, o ile pozwala na to przestrzeń łazienki. Mówiąc o deszczownicach warto jeszcze wspomnieć, że wolno wybrać urządzenia posiadające pomocnicze funkcje takie jak np. napowietrzenie wody, dzięki czemu zmniejsza się jej zużycie. Inną nowinką techniczną stosowaną w deszczownicach z wyższej półki jest oświetlenie ledowe. Podświetlony prysznic sprawia, w zasadzie, niesamowite wrażenie. To znakomite rozwiązanie dla osób ubóstwiających elegancję i luksus.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 40 (ostatnio: 08.04.2020 19:13:44)
  • yahoo: 26 (ostatnio: 12.07.2017 04:47:19)

Podlinkuj wpis: