Zapoznaj się z zaletami tej grupy, rodzajami wpisów, regulaminem i procedurą dodawania wpisu. W razie pytań kontaktuj się na info@precle.eu

Zakupiłem multikod, ale nie widzę listy adresów blogów do dodania.

W przypadku „ręcznego” dodawania wpisów, rozpocznij od dodania wpisu w głównej witrynie: precle.eu. Po dodaniu wpisu będącego automatyczną rejestracją otrzymasz na mail hasło. Loginem jest adres e-mail. Po zalogowaniu kliknij przycisk Lista katalogów w panelu admina.

Nie pamiętam hasła, nie przyszedł mi mail z hasłem.

Kliknij Zaloguj a następnie przypomnienie hasła. Gdyby otrzymany link nie działał, usuń niepotrzebne znaczniki <>; skopiuj link i wklej w przeglądarkę.

Ukazuje mi się komunikat: „Kod nieaktywny lub stracił ważność”. Co mogę zrobić?

Jeśli zakupiłeś kod nie później niż 30 dni to przyczyną błędu jest zły wybór rodzaju wpisu. Zaloguj się do blogu i wybierz poprawny rodzaj wpisu odpowiadający zakupowi.

Mój wpis został opublikowany ze statusem nieopłacony (pokazuje się informacja że: Istnieją już wpisy dla tego adresu: Oczekujący na opłatę), jak mogę wpisać kod?

Proces wpisywania danych zakończony kliknięciem „Dalej” powoduje wysłanie na skrzynkę mailową loginu i hasła. Użyj tych danych by zalogować się do blogu. Po zalogowaniu się w menu katalog -> wpisy, kliknij Status -> nieopłacone, a następnie przycisk wpisz kod. W następnym oknie podaj kod i kliknij zapisz.

Zakupiłem multikod, w jakim czasie go mogę wykorzystać?

Wszystkie kody/multikody są bezterminowe do czasu ich pierwszego użycia. Po pierwszym użyciu multikod działa przez 30 dni. Ma to znaczenie w przypadku dodawania ręcznego. Dla dodawarki termin 30 dni nie ma znaczenia, nawet gdy harmonogram publikacji obejmuje dłuższy okres.

Chcę edytować adres mojej strony i dane po opublikowaniu wpisu, jak mogę to uczynić?

Zaloguj się do panelu administracyjnego blogu, kliknij menu katalog -> wpisy i znajdź swój wpis. Możesz dokonać pełnej edycji wpisu.

Mój wpis został odrzucony, co mogę zrobić?

Edytuj wpis i usuń wadę, która spowodowała odrzucenie wpisu i zgłoś wpis do ponownego rozpatrzenia. Najczęstszą przyczyną odrzucania wpisu jest brak unikalnej treści. Nie akceptujemy opisów kopiowanych z innych stron internetowych. Każda strona powinna być opisana możliwe jak najbardziej unikalną treścią.

Jak mogę przygotować dobry tekst do dodawarki?

Przygotuj tekst promujący Twoją stronę z dużą ilością synonimów, czy nawet zdań równoznacznych. Możesz wykorzystać również to narzędzie do mieszania synonimów. Zagnieżdżenie synonimów wygląda tak: {Witaj|Witam|Witaj wędrowcze}.

Jak dodać wpis do całej grupy blogów?

Aby dodać witrynę do całej grupy blogów należy zakupić multikod, którego cena jest o wiele niższa niż suma cen pojedynczych kodów potrzebnych do dodania wpisu w każdym blogu z osobna.

Jak mogę zakupić multikod?

Opłata w blogach jest pobierana za rozpatrzenie wpisu. Przyjmujemy płatności SMS i przelewy natychmiastowe. Szczegóły w dziale multikody.

Jak mogę przyspieszyć dodawanie wpisów do grupy blogów?

Aby szybko dodać strony umożliwiamy użycie dodawarki (co nie zwalnia z konieczności przygotowania możliwe unikalnego wpisu).

Czy mogę dodać stronę do pojedynczego blogu?

Każdy blog z osobna obsługuje pojedyncze wpisy, aby dodać pojedynczy wpis należy kliknąć odnośnik „Dodaj wpis”. Lista blogów.

Jak mogę sprawdzić unikalność mojego opisu?

Odwiedź narzędzie do sprawdzania unikalności tekstów. Możesz sprawdzić np. unikalność wpisu do blogu lub precla. Inne polecane strony do sprawdzania.

Jaka firma obsługuje płatności. Czy mogę złożyć reklamację?

Płatności obsługuje firma Homepay. Reklamacje można składać za pomocą tego formularza.

Jak mogę przedłużyć ważność wpisu?

Wykup odpowiedni kod, zaloguj się pojedynczo do blogów ze swoimi wpisami i kliknij button przedłuż wpis.

 

Przedłużanie ważności promocji wpisu

Istnieje możliwość przedłużenia promocji wpisu poprzez dokupienie i wpisanie odpowiedniego kodu, który dodatkowo posiada bonus +30 dni. Ma to znaczenie przy tematycznych linkach zewnętrznych z tagów i kategorii do dodawanej strony, które wygasają po przejściu do wpisu zwykłego sms. Multikod Wyróżniony ma ważność na wszystkie linki z podstron kategorii i tagów na 90 dni, promowany na 60 dni, multikod zwykły 30 dni.

Przedłużenie działa tak, że przedłużając np. wpis wyróżniony dostaje się 30 dni + bonus 30 dni. Warunek: w momencie przedłużania wpis musi być wyróżniony (dla promowanego musi być promowany). Jeżeli jest już inna grupa wpisów dostaje się standardowy okres przedłużenia bez bonusa.

Przechodzenie rodzajów wpisów: MULTIKOD WYRÓŻNIONY (30 dni) -> MULTIKOD PROMOWANY (30 dni) -> MULTIKOD ZWYKŁY (30 dni) -> wpis zwykły sms (na zawsze).

Przechodzenie rodzajów wpisów nie powoduje utraty linków w treści wpisu.