Gdzie na ryby - Norwegia

Z pewnością wielokrotnie słyszałeś o tym, iż norweskie akweny zamieszkują tak wyborne ryby niczym dorsz, czarniak, zębacz, rdzawiec oraz halibut, który przybiera tutaj niezwykłe rozmiary. Dodatkowego wdzięku nadaje krajobrazowi przyrodniczemu zimne ukształtowanie terenu oraz swoista roślinność. Składają się na nią drzewka, porosty oraz wystrzępione urwiste klify, wchodzące prosto do morza niczym postacie olbrzymów.

Mimo że kraj ten ma naprawdę wysoki standard życia, to większa część jego terenów tworzą prześliczne i sielskie zakamarki. To prawdziwy raj dla wędkarzy, którzy każdego dnia zdołają znajdować nowe łowiska i zdobywać jeszcze okazalsze rarytasy ryb, szukając kolejnych baz wypadowych przeglądając witryny pod hasłem: ryby norwegia. W wielu regionach Norwegii da się łowić piękne czarniaki i dorsze, jest również bez liku zębaczy, karmazynów bądź halibutów. Przemożne wody to oczywiście idealne otoczenie życia mnóstwo typów ryb, jakie w tych regionach świata przybierają faktycznie niesamowite rozmiary. Pobyt pośród tajemniczych obszarów porośniętych atrakcyjną florą, na kamienistych brzegach oraz żwirowych plażach Norwegii, robi de facto niespotykane wrażenie i umożliwia się doskonale zrelaksować w czasie uprawiania wędkarstwa. Jednym z nich jest Nord Kapp czy Przylądek Północny, który uważany był za w największym stopniu wysunięty na północ fragment Europy.

Wypady na ryby do Norwegii zaczynają być nadzwyczaj modne. Ten nieco odleglejszy rejon starego kontynentu pociąga nie tylko należytymi warunkami życiowymi, ale głównie romantyczną naturą oraz surowcami naturalnymi. Wędkarstwo w Norwegii to niesamowita uciecha dla każdego, kto poszukuje dorodnej i dużej ryby.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 57 (ostatnio: 29.09.2020 14:16:50)
  • yahoo: 12 (ostatnio: 23.09.2016 04:17:42)

Podlinkuj wpis: