Bransoletki

Bransoletki – modne dodatki na każdą okazję.

Jak mawiają najwięksi styliści – nie sam strój jest najważniejszy. Równie istotne są modne, stylowe ale przede wszystkim odpowiednio dobrane dodatki biżuteryjne – w tym niezastąpione bransoletki.

Bransoletki, jak żadne inne dodatki, są w stanie stworzyć wyjątkową kreację. Niewątpliwą zaletą bransoletek jest to, że pasują właściwie do wszystkiego. Można je z powodzeniem nosić ze spodniami eleganckimi, dżinsami, sukienkami a nawet strojami kąpielowymi. Nie ma w tym zakresie jakichś większych ograniczeń. Oczywiście spore znaczenie ma odpowiednie dobranie danego dodatku do własnego stroju. Inną zaletą, którą niosą bransoletki, jest to, że są niezwykle wyrazistym akcentem. Można je z powodzeniem dopasowywać do stroju pod względem jego koloru lub przeciwnie, na zasadzie kontrastu. Oba podejścia są słuszne i oba mogą przynieść fantastyczne efekty. Kluczowa jest w tym wypadku wyobraźnia.

Co warto nosić w tym sezonie? Bransoletki wzorzyste można z powodzeniem łączyć – podobnie jak faktury i kolory. Bransoletki warto łączyć z innymi dodatkami, takimi jak kolczyki, naszyjniki, pierścionki… Jednak warto pamiętać, aby wzajemnie się uzupełniały i pasowały do siebie. Łączenie 5 różnych stylów może się nie sprawdzić. Modne są cały czas zarówno niedrogie plastikowe bransoletki, jak i bardziej masywne, popularne w latach 80-tych bransolety wykonane z metali szlachetnych lub stali nierdzewnej. Hitem są także bransoletki wykonywane z drewnianych, kolorowych koralików.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 39 (ostatnio: 05.04.2020 01:14:25)
  • yahoo: 13 (ostatnio: 17.08.2017 05:23:57)

Podlinkuj wpis: